baner-top

baner prawy

Ogloszenia

Rachunek bankowy MPOG

 

Aktualne konto bankowe Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych

PKO BP 25 1020 2892 0000 5202 0604 1455

Ogloszenia

Akademia Przedsiębiorcy pomoże w pozyskaniu dotacji unijnych

Zmiany w nowej perspektywie unijnej, proces przygotowania firmy do konkursów unijnych, a także przykłady firm, które rozwinęły się dzięki dotacjom to tylko niektóre tematy, które zostaną poruszone podczas bezpłatnych warsztatów Akademii Przedsiębiorcy. Uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę, która pomoże w przejściu przez unijne procedury i pozyskaniu dodatkowego finansowania. Warsztaty w Nowym Targu odbędą się już 15 września, a poprowadzą je renomowane firmy doradcze.

Czytaj więcej...

Ogloszenia

Zmiany składu Prezydium MPOG

Uchwała nr 2/06/2014 Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych z dnia 3.06 2014 r. W sprawie zmiany składu Prezydium Rady Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych.

Czytaj więcej...

Ogloszenia

Zapomogi dla przedsiębiorców z tytułu likwidacji skutków gwałtownych ulew

Wydzial Organizacyjny i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Krakowie przekazuje w załączeniu pismo Pana Macieja Kopytek - Prezesa Zarządu Fundacji Rozwoju Regionu Rabka, dotyczące aktualnie realizowanego projektu linansowanego w ramach MRPO ze środków pozyskanych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod nazwą "Klęski żywiołowe" adresowanego do poszkodowanych przedsiębiorców.

Czytaj więcej...