baner-top

baner prawy

Wydarzenia

Relacja ze Zjazdu Założycielskiego Stowarzyszenia MPOG

W dniu 13.07.2015 r. w sali obrad Ratusza w Skawinie odbył się uroczysty zjazd założycielski stowarzyszenia Małopolskie Porozumienie Organizacji Gospodarczych. Po dwóch latach pracy, powstało stowarzyszenie, którego głównym założeniem jest walka o powszechny samorząd gospodarczy w Polsce, wzorem innych krajów europejskich, gdzie przynależność do organizacji gospodarczej jest obowiązkowa.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Zjazd Założycielski Stowarzyszenia Małopolskie Porozumienie Organizacji Gospodarczych - Zaproszenie

W imieniu Rady Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych serdecznie zapraszamy na Zjazd Założycielski Stowarzyszenia Małopolskie Porozumienie Organizacji Gospodarczych, który odbędzie się w poniedziałek 13 lipca 2015 r. o godzinie 17:00 w Sali Obrad Ratusza Miasta i Gminy Skawina przy ul. Rynek 1, I piętro, w Skawinie.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Raport z I Kongresu Małopolskich Organizacji Gospodarczych Kraków 13.10.2014 r.

W dniu 13.10.2014 o godzinie 10:00 odbył się I Kongres Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych, wydarzenie miało miejsce w Hotelu Best Western Premier Kraków. Udział w Kongresie wzięły 253 osoby na 350 zaproszonych, głównie byli to przedsiębiorcy zrzeszeni w małopolskich organizacjach gospodarczych, przedstawiciele mediów i osoby zainteresowane tematyką powszechnego samorządu gospodarczego.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Regionalną Izbą Gospodarczą Ziemi Krakowskiej przystąpiła do MPOG

W dniu 07.10.2014 MPOG podpisało porozumienie z Regionalną Izbą Gospodarczą Ziemi Krakowskiej. Dokument ze strony RIG podpisali Prezes Andrzej Osiniak i Wiceprezes Andrzej Bożek.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

I Kongres Małopolskich Organizacji Gospodarczych

„Powszechność Samorządu Gospodarczego drogą do dobrobytu kraju"

Data: poniedziałek, 13 października 2014 r.
Miejsce: Best Western Premier Hotel, ul. Opolska 14 A, Kraków
Godzina: 10:00

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych już z MPOG

W dniu 19.08.2014 r. kolejne stowarzyszenie przedsiębiorców podpisało porozumienie z MPOG. Do stowarzyszenia przystąpił Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych - jeden z najstarszych stowarzyszeń w Polsce.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Krak-Buisness przystąpił do MPOG

24 czerwca 2014 roku MPOG miało miejsce podpisanie porozumienia z stowarzyszeniem zrzeszającym organizacje lokalne. Do porozumienia przystąpiło Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Buisness". Zawarte porozumienie o współpracy i realizacji wspólnych działań na rzecz zrzeszonych podmiotów gospodarczych, reprezentowania ich wobec organów administracji samorządowej i rządowej.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

85-lecie Izby Rzemiosła w Krakowie

W Krakowie odbyły się w sobotę 24 maja uroczystości z okazji Święta Rzemiosła. Obchody miały szczególnie uroczysty charakter, gdyż związane były z 80-leciem Rzemiosła Polskiego oraz 85-leciem istnienia Izby Rzemieślniczej w Krakowie. Uroczystość obecnością swoja uświetnił Jerzy Bartnik prezes Związku Rzemiosła Polskiego.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Wniosek o zorganizowanie w Krakowie KONGRESU Małopolskich Organizacji Gospodarczych

UZASADNIENIE:

Zbliżamy się do pierwszej rocznicy społecznej działalności Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych.
Okoliczność rocznicowa skłania, a zarazem zobowiązuje do analizy minionego czasu w poszukiwaniu dorobku ale też i ewentualnych słabości. Nasuwają się wspomnienia i skojarzenia różnych zdarzeń z czasu poprzedzającego powołanie organizacji.

Czytaj więcej...

Wydarzenia

Ukierunkowanie działań MPOG na tworzenie w Polsce samorządu gospodarczego

Radzie MPOG został przedstawiony wniosek p. Franciszka Kołodzieja o "Ukierunkowaniu działań MPOG na tworzenie w Polsce samorządu gospodarczego". Wnosek nie został przegłosowany. W złożeonym wniosku możemy przeczytać:

Czytaj więcej...